Kate Black
Bireysel Terapi
Danışan ile terapist arasında birebir gerçekleşen, amaca yönelik, yapılandırılmış, danışan ve terapist arasındaki güven ilişkisine dayanan çalışmalardır. Değişim ve gelişim sürecini içermektedir. Bireysel seanslar gizlilik ilkesine bağlı kalarak yapılmaktadır.
Daha Fazla Bİlgİ
Kate Black
Kurumsal Danışmanlık
Çalışanlarının iyilik halini ve iş hayatındaki verimliliğini önemseyen kurumlara yönelik iş yerinde bireysel olarak psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Kurumun haftanın belirli günleri düzenli olarak dışarıdan bir klinik psikolog ile çalışması gizliliği ve tarafsızlığı sağlaması açısından önemlidir.
Daha Fazla Bİlgİ
Kate Black
Online Terapi
Yüz yüze yapılan bireysel terapinin görüntülü olarak yapılan halidir. Danışan ile terapist arasında birebir gerçekleşen, amaca yönelik, yapılandırılmış, danışan ve terapist arasındaki güven ilişkisine dayanan çalışmalardır. Değişim ve gelişim sürecini içermektedir.
Daha Fazla Bİlgİ
Kate Black
Aile Terapisi
Aile terapisinde ailelerin psikolojik sağlığını etkileyecek spesifik konular ele alınır. Bireysel görüşmelerden farklı olarak problemler direkt olarak aile üyeleri ile birlikte çalışılır.
Daha Fazla Bİlgİ